Media

Projekt i realizacja kreatywnych
rozwiązań krajobrazowych

Media

Media

Zostaliśmy docenieni przez amerykańskie czaopismo ogrodnicze:

http://www.finegardening.com/modern-prairie-garden-poland

 

Maczaliśmy palce w JADALNYCH OGRODACH. Artykuł ukazał się z OGRÓD Z POMYSŁEM:

www.ogrodzpomyslem.pl

 

Nasze prace zostały także zaprezentowane na portalu Homify0świat domowych inspiracji

https://www.homify.pl/katalogi-inspiracji/28747/5-pomyslow-na-patio

 

Zdjęcia wkrótce. Więcej na naszej stronie FACEBOOK:

https://www.facebook.com/pages/Green-Decor-Ogrody/232658673451082

Opinie

~Projektanci z Green Decor to ludzie dla których funkcjonalność projektowanych rozwiązań ma znaczenie podstawowe. Zrealizowane na nasze zlecenie – projekt zagospodarowania ogrodu charakteryzuje prostota formy i jednoczesna dbałość o detale nadające całości ponadczasową elegancję. Współpraca z biurem projektowym Green Decor przebiegała z poszanowaniem uzgodnionych terminów – co na podstawie naszych wcześniejszych doświadczeń zdobytych w relacjach z innymi projektantami było dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. To też, lub nawet przede wszystkim wspaniali, pozytywnie nastawieni ludzie, w których towarzystwie nie sposób ograniczyć się tylko do rozmów na tematy związane z realizowanym projektem.

 

~Firma Green Decor wykonała dla nad budowę werandy na tarasie. Przed budową przygotowała wizualizacje, oraz pomysł na wyposażenie. Weranda spełnia swoje zadanie w 100% Jesteśmy pod wrażeniem funkcjonalności oraz estetyki takiego rozwiązania.

 

~Rozpocząłem współpracą z tą firmę w zakresie pielęgnacji ogrodu przydomowego, następnie w zakresie wykonania projektu zieleni przed firmą oraz realizacji i budowy ogrodu. Polecam tę firmę jako rzetelnego i wiarygodnego wykonawcę. To ludzie z dużym doświadczeniem, oraz wiedzą, nie tylko w zakresie rozwiązań krajobrazowych, ale również w szerokim zakresie rozumiejącym potrzeby środowiska.

 

~Prace zostały wykonane w terminie i zgodnie z umową. Wszystkie roboty przebiegły sprawnie i z dużą starannością. Polecamy tą firmę, jako starannego i godnego zaufania wykonawcę.

Niebanalne pomysły

na design ogrodu! Kliknij i POLUB NAS!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.