Opinie

Projekt i realizacja kreatywnych
rozwiązań krajobrazowych

Opinie

To właśnie Karola zrobiła nam cudny projekt tarasu. Naprawdę polecam z czystym sumieniem. Osoba wyjątkowo sympatyczna, pracowita i zdolna.

-Maja Bohosiewicz, aktorka

 

Polecam, polecam! Ogród zakładany 5 lat temu pięknie się rozrósł, drzewa i krzewy bardzo dobrej jakości, wszystkie się przyjęły. Bardzo dobry kontakt, przemili ludzie,chętni do pomocy nawet w drobnych sprawach (wybór kolejnych roślin, pasożyty itp.)

-Karolina Sobala

Kiedy 7 lat temu szukałam ogrodnika, w życiu nie sądziłam, że spotkam ludzi, którzy wyczarują to co w     naturze jest najpiękniejsze. Karolina to wspaniała osoba, kochająca swoją pracę i zupełnie oddana temu, by wyczarować ogrody najpiękniej jak się tylko da. Wszystkim serdecznie polecam Green Decor, minęło juz 7 lat, a każdy kto widzi mój ogród jest nim zachwycony. Jeżeli szukasz fachowej porady i chcesz, aby Twój ogród stał się Twoim azylem na pewno firma Green Decor spełni Twoje oczekiwania!!

-Joanna Konieczna

Funkcja, ergonomia i logicznie rozplanowana przestrzeń to dla mnie elementy bardzo ważne w projekcie. Polecam współpracę z Karoliną Dzięgielewską.

-Robert Konieczny, KWK Promes

 

Podejmując współpracę z pracownią architektury krajobrazu Green Decor Ogrody, jako architekt mam pewność profesjonalnego podejścia zarówno do inwestycji prywatnych o mniejszej skali, jak też do większych przedsięwzięć realizowanych ze środków publicznych. Efekt prac Karoliny   poparty jest wieloletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą branżową, a najlepiej świadczą o tym ich zrealizowane projekty. Przedstawicieli pracowni cechuje zaangażowanie, odpowiedzialność, kreatywność i ogromne serce, które wkładają w swój każdy projekt. Wybierając pracownię architektury krajobrazu mam pewność otrzymania efektownego, nowoczesnego projektu, a inwestorzy mogą mieć pewność sprawnej realizacji i kilkuletniej pielęgnacji zieleni. Pracownia Green Decor Ogrody dysponuje własną ekipą wykonawczą i odpowiednimi maszynami, a także oferuje produkty dodatkowe takie jak ogrody zimowe i werandy wraz z usługą aranżacji i dekoracji i wnętrz.

-Agnieszka Wasilewska, AWB Studio

 

 

 

 

Polecam Karolinę, jako architekta krajobrazu o wyjątkowym wyczuciu formy, wielkiej wrażliwości na piękno, potrafiącej w harmonijny sposób pogodzić w swoich projektach świat natury i architektury.

-Oskar Grąbczewski, OVO Grąbczewscy

 

Profesjonalnie i rzeczowo. Polecam!

Szymon Wojciechowski, APA Architekci

 

 

 

Niebanalne pomysły

na design ogrodu! Kliknij i POLUB NAS!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.