Opinie

Projekt i realizacja kreatywnych
rozwiązań krajobrazowych

Opinie

 

 

To właśnie Karola zrobiła nam cudny projekt tarasu. Naprawdę polecam z czystym sumieniem. Osoba wyjątkowo sympatyczna, pracowita i zdolna.

-Maja Bohosiewicz, aktorka

 

Funkcja, ergonomia i logicznie rozplanowana przestrzeń to dla mnie elementy bardzo ważne w projekcie. Polecam współpracę z Karoliną Dzięgielewską.

-Robert Konieczny,  KWK Promes, uznany, światowy architekt, laureat wielu nagród

 

 

Doskonały projekt i realizacja. Firma Green Decor realizowała u mnie dwa ogrody. Jeden na tarasie w Brukseli, drugi przy domu w Gdyni. Każdy etap projektu był szczegółowo omawiany. Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona. Wygląd obu inwestycji świadczy o pełnym profesjonalizmie firmy w dziedzinie projektowania.

-Kamila Rowińska,  prezes RBC, dyplomowany coach i inwestor, autorka książek

 

 

Polecam Karolinę jako architekta krajobrazu o wyjątkowym poczuciu formy, wielkiej wrażliwości na piękno, potrafiącej w harmonijny sposób pogodzić w swoich projektach świat architektury i natury

-Oskar Grąbczewski,  znany architekt, wykładowca, felietonista, właściciel OVO Grąbczewscy

 

 

Podejmując współpracę z pracownią architektury krajobrazu Green Decor Ogrody, jako architekt mam pewność profesjonalnego podejścia zarówno do inwestycji prywatnych o mniejszej skali, jak też do większych przedsięwzięć realizowanych ze środków publicznych. Efekt prac Karoliny poparty jest wieloletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą branżową, a najlepiej świadczą o tym jej zrealizowane projekty. Przedstawicieli pracowni cechuje zaangażowanie, odpowiedzialność, kreatywność i ogromne serce, które wkładają w swój każdy projekt. Wybierając pracownię architektury krajobrazu mam pewność otrzymania efektownego, nowoczesnego projektu, a inwestorzy mogą mieć pewność sprawnej realizacji i kilkuletniej pielęgnacji zieleni. Pracownia Green Decor dysponuje własną ekipą wykonawczą i odpowiednimi maszynami, a także oferuje produkty dodatkowe takie jak ogrody zimowe i werandy wraz z usługą aranżacji i dekoracji i wnętrz.

-Agnieszka Wasilewska,  architekt, właściciel AWB Studio

 

 

Profesjonalnie i rzeczowo. Polecam.

-Szymon Wojciechowski,  architekt, prezes  APA  Architekci – największego biura architektonicznego w Polsce


Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, Wartość

-Łukasz Popławski


Profesjonalizm w każdym calu! Doskonały projekt, i wykonanie. Bardzo miła atmosfera i kontakt! Ogród jest naszą oazą! Polecam Green Decor!

– Elwira Kowalska


Green Decor to bardzo rzetelna i profesjonalna firma z przyjaznym podejściem do klienta. Karolina i jej zespół dokonali nowoczesnej aranżacji ogrodu, a samo wykonanie przebiegło szybko, sprawnie i czysto. W trakcie prac, bezproblemowo zrealizowano wszystkie nasze dodatkowe potrzeby i życzenia. Szczerze polecam!

-Marta Popławska


Polecam firmę Green Decor za bardzo profesjonalne i odpowiedzialne podejście do klienta/projektu. To nie tylko fantastyczne realizacje pod względem wizualnym ale przede wszystkim realizacje te, spelniaja jakościowe i ekologiczne wymogi. Firma, która mądrze wprowadza innowacje dotyczące ochrony środowiska.

-Izabela  Tuszyńska, Architekt Wnętrz


 

 

Polecam, polecam! Ogród zakładany 5 lat temu pięknie się rozrósł, drzewa i krzewy bardzo dobrej jakości, wszystkie się przyjęły. Bardzo dobry kontakt, przemili ludzie,chętni do pomocy nawet w drobnych sprawach (wybór kolejnych roślin itp.)

-Karolina Sobala


Kiedy 7 lat temu szukałam ogrodnika, w życiu nie sądziłam, że spotkam ludzi, którzy wyczarują to co w     naturze jest najpiękniejsze. Karolina to wspaniała osoba, kochająca swoją pracę i zupełnie oddana temu, by wyczarować ogrody najpiękniej jak się tylko da. Wszystkim serdecznie polecam Green Decor, minęło juz 7 lat, a każdy kto widzi mój ogród jest nim zachwycony. Jeżeli szukasz fachowej porady i chcesz, aby Twój ogród stał się Twoim azylem na pewno firma Green Decor spełni Twoje oczekiwania!!

-Joanna Konieczna

 


Projektanci z Green Decor to ludzie dla których funkcjonalność projektowanych rozwiązań ma znaczenie podstawowe. Zrealizowane na nasze zlecenie – projekt zagospodarowania ogrodu charakteryzuje prostota formy i jednoczesna dbałość o detale nadające całości ponadczasową elegancję. Współpraca z biurem projektowym Green Decor przebiegała z poszanowaniem uzgodnionych terminów – co na podstawie naszych wcześniejszych doświadczeń zdobytych w relacjach z innymi projektantami było dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. To też, lub nawet przede wszystkim wspaniali, pozytywnie nastawieni ludzie, w których towarzystwie nie sposób ograniczyć się tylko do rozmów na tematy związane z realizowanym projektem.

   ~ Paweł Ganowski


Firma Green Decor wykonała dla nad budowę werandy na tarasie. Przed budową przygotowała wizualizacje, oraz pomysł na wyposażenie. Weranda spełnia swoje zadanie w 100% Jesteśmy pod wrażeniem funkcjonalności oraz estetyki takiego rozwiązania.

~ Anna  Kosiorek


Rozpocząłem współpracą z tą firmę w zakresie pielęgnacji ogrodu przydomowego, następnie w zakresie wykonania projektu zieleni przed firmą oraz realizacji i budowy ogrodu. Polecam tę firmę jako rzetelnego i wiarygodnego wykonawcę. To ludzie z dużym doświadczeniem, oraz wiedzą, nie tylko w zakresie rozwiązań krajobrazowych, ale również w szerokim zakresie rozumiejącym potrzeby środowiska.

~ Piotr M.


Prace zostały wykonane w terminie i zgodnie z umową. Wszystkie roboty przebiegły sprawnie i z dużą starannością. Polecamy tą firmę, jako starannego i godnego zaufania wykonawcę.

~ Marcin Ratajczyk


 

 

 

Niebanalne pomysły

na design ogrodu! Kliknij i POLUB NAS!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.