O nas

Projekt i realizacja kreatywnych
rozwiązań krajobrazowych

O nas

mgr inż.  Karolina Dzięgielewska 

Architekt krajobrazu. Ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu o specjalizacji Kształtowanie Terenów Zieleni. Projektowanie i aranżacja przestrzeni to jej praca, przyjemność i przede wszystkim pasja.

Jej prace można zobaczyć w Polsce a także za granicą. Jest autorką artykułów do pisma branżowego ‚Ogród z Pomysłem’, jej prace można zobaczyć takżę w magazynie ‚Świat Rezydencji’, oraz amerykańskim portalu Fine Gardening. W konkursie ‚Inspiracje Aranżacje’ podczas targów Gardenia zdobyła II miejsce za zaaranżowanie przestrzeni zielonej. To wydarzenie można obejrzeć programie ‚Maja w Ogrodzie’. Perfekcjonalistka i detalista, dużą wagę przywiązuje do kolorystyki i faktury w ogrodzie.

Wśród grona naszych klientów znalazły się takie osoby, jak Kamila Rowińska, Maja Bohosiewicz, Robert Konieczny, Krzysztof Jankes Jankowski.

Green Decor: W roku 2016 znaleźliśmy w czołówce najlepszych polskich projektantów. Nasz ogród został zaprezentowany podczas FESTIWALU OGRODÓWYCH INSPIRACJI na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, organizowanym przez OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE TWÓRCÓW OGRODÓW. 

Staramy się sprostać wyzwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam to osiągnąć. projektujemy dla Was, kreujemy dla Was. Szukamy rozwiązań między tym co piękne, funkcjonalne i praktyczne. Łączymy wspólne wizje -Wasze oczekiwania i nasze doświadczenie – powstaje z tego koktajlu świeżych pomysłów a rezultacie ogród o jakim marzycie.

Wieloletnie doświadczenie w branży ogrodniczej pozwoliło nam lepiej poznać i zrozumieć potrzeby klientów.

Wiemy że gwarantem sukcesu, zarówno naszym jak i Państwa, jest świadczenie usług najwyższej jakości.

Niebanalne pomysły

na design ogrodu! Kliknij i POLUB NAS!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.