O nas

Projekt i realizacja kreatywnych
rozwiązań krajobrazowych

O nas

mgr inż.  Karolina Dzięgielewska 

Architekt krajobrazu. Ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu o specjalizacji Kształtowanie Terenów Zieleni. A także liczne kursy dotyczące projektowania wnętrz i home stagingu.

Jej prace można zobaczyć w Polsce a także za granicą, głównie w Holandii i Belgii. Jest autorką artykułów do pisma branżowego 'Ogród z Pomysłem’, „Weranda”, „Świat Rezydencji” , oraz amerykańskim portalu Fine Gardening.

 

Bierze udział w licznych debatach o problemach współczesnych rozwiązań odnośnie zrównoważonego rozwoju, zasiadając w gronie najbardziej uznanych architektów, prezydentów  i przedstawicieli gmin.

 

W konkursie 'Inspiracje Aranżacje’ podczas targów Gardenia zajęliśmy II miejsce za zaaranżowanie przestrzeni zielonej. To wydarzenie można obejrzeć programie 'Maja w Ogrodzie’. Sukcesem zakończył się też duży projekt głównego rynku w Miliczu. Tutaj zajęliśmy II miejsce.  Nasz projekt zalewu zieleni w Kutnie został wyróżniony przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów.

 

Wśród grona naszych klientów znalazły się takie osoby, jak Kamila Rowińska, Maja Bohosiewicz, Robert Konieczny, Krzysztof Jankes Jankowski.

Nasz zespół tworzą m.in: architekci krajobrazu z dyplomem Uniwersytetu Przyrodniczego, architekci którzy ukończyli Politechnikę Poznańską, a także floryści.

Green Decor: W roku 2016 znaleźliśmy w czołówce najlepszych polskich projektantów. Nasz ogród został zaprezentowany podczas FESTIWALU OGRODÓWYCH INSPIRACJI na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, organizowanym przez OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE TWÓRCÓW OGRODÓW. 

Staramy się sprostać wyzwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam to osiągnąć. projektujemy dla Was, kreujemy dla Was. Szukamy rozwiązań między tym co piękne, funkcjonalne i praktyczne. Łączymy wspólne wizje -Wasze oczekiwania i nasze doświadczenie – powstaje z tego koktajlu świeżych pomysłów a rezultacie ogród o jakim marzycie.

Wieloletnie doświadczenie w branży ogrodniczej pozwoliło nam lepiej poznać i zrozumieć potrzeby klientów.

Wiemy że gwarantem sukcesu, zarówno naszym jak i Państwa, jest świadczenie usług najwyższej jakości.

Niebanalne pomysły

na design ogrodu! Kliknij i POLUB NAS!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.